Październikowe badanie: Na jaką partię zagłosowaliby polscy internauci? Ty też zagłosuj i podaj dalej!

fot. wlasne
Ważne! Kliknij na poniższą ikonę i udostępnij ten artykuł znajomym!

fot. wlasne

Zastanawiacie się jakie jest poparcie dla polskich polityków wśród tych najbardziej wymagających tzn. internautów? Postanowiliśmy zbadać jak wygląda poparcie dla partii politycznych wśród polskichy internautów. Głosujcie w naszej ankiecie!

Ostatnie sondaże ogólnopolskich instytucji badawczych pokazują jasno, że Prawo i Sprawiedliwość cieszy się nadal ogromnym poparciem oscylującym w ok. 40% społeczeństwa. Wielu zastanawia się czy stoi za tym autentyczne poparcie dla działań rządu Beaty Szydło, czy może jest to efekt bardzo okazałych świadczeń socjalnych jakie rząd PIS zaoferował Polakom. Wielu z pewnością cieszy fakt comiesięcznego wsparcia dla rodziny w postaci 500+, a także programu mieszkanie+, obniżenia wieku emerytalnego oraz najnowszych zapowiedzi o otrzymywaniu dodatkowej emerytury dla najbiedniejszych w postaci emerytura 500+ raz do roku.

Na jaką partię oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Ustawy o sądownictwie, a wkrótce również zapewne będzie ostra dyskusja w sprawie panowanych przez PIS polonizacji mediów w Polsce i próba rozczłonkowania ich w Polsce. Nadchodzące wybory samorządowe będą wkrótce pobudzały polityków do aktywności i kolejnych ataków politycznych.

Przeczytaj również:


Ważne! Kliknij na poniższą ikonę i udostępnij ten artykuł znajomym!