NASZA SONDA: Czy uważasz, że demokracja w Polsce jest zagrożona? Zagłosuj!

fot. youtube
Ważne! Kliknij na poniższą ikonę i udostępnij ten artykuł znajomym!

fot. youtube

Wiele środowisko liberalnych i lewicowych uważa, że wraz z rządami PIS nastało zagrożenie likwidacji państwa demokratycznego. Wielu aktorów z pierwszych stron gazet, dziennikarzy i innych artystów oraz celebrytów mówi głośno o tym, że też tak uważa, dlatego krytykuje rząd. Trzeba przyznać, że Prawo i Sprawiedliwość pracując nad ustawami zmieniającymi zasady działania w sądownictwie jak i poprzez wcześniejsze zawirowania z Trybunałem Konstytucyjnym samo spowodowało poczucie zagrożenia ograniczenia demokracji.

Co jednak z głośnymi wypowiedziami celebrytów stających nagle w obronie demokracji? Dla uczciwości, trzeba tu jednak przypomnieć sobie jak zachowywali się niektórzy z obecnych elit showbiznesu jeszcze przed rządami PiS. Wielu z nich straszyło jeszcze przed wyborami, że PIS zrobi straszne rzeczy (można nadal znaleźć w internecie jakie to niestworzone rzeczy miały się dziać). Działalność Komitetu Obrony Demokracji wydaje się w ostatnim czasie dogorywać. Ta organizacja niewątpliwie straciła impet. Czy w takim razie Polacy już nie widzą zagrożenia dla demokracji?

Czy demokracja w Polsce jest zagrożona?

View Results

Loading ... Loading ...

Możemy co jakiś czas zobaczyć takich ludzi jak aktor Stuhr, aktorka Janda jak i wielu innych znanych, którzy mówią swoim fanom „nie mogę już milczeć” i krytykują rząd PIS, tyle tylko, że od bardzo dawna nie kryli swoich sympatii politycznych i wiadome było po jakiej są stronie. Czy w takim razie wykorzystują swoją pozycję to walki politycznej i wspierania swojej partii? To już Państwa opinia.

ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI, CZEKAMY NA WASZE KOMENTARZE 

Przeczytaj również:


Ważne! Kliknij na poniższą ikonę i udostępnij ten artykuł znajomym!