SONDA: Jak oceniasz zachowanie Frasyniuka? Dobrze zrobił czy to głupota? [GŁOSUJEMY]

fot.youtube
Ważne! Kliknij na poniższą ikonę i udostępnij ten artykuł znajomym!

fot.youtube

10 czerwca w Warszawie odbyła się kolejna, już 86 miesięcznica smoleńska. Tradycyjnie najpierw odbyła się msza w warszawskiej archikatedrze św. Jana Chrzciciela w intencji Lecha Kaczyńskiego, jego małżonki Marii Kaczyńskiej oraz wszystkich ofiar tragedii pod Smoleńskiem. Następnie tak jak zazwyczaj po mszy modlący się ludzie przemaszerowali ulicą pod Pałac Prezydencki.

Tym razem jednak przeciwnicy polityczni Prawa i Sprawiedliwości oraz Jarosława Kaczyńskiego pod sztandarem organizacji Obywatele RP postanowili zablokować drogę i możliwość przejścia z archikatedry pod Pałac Prezydencki. Tłum ludzi blokujących drogę usiadł na ulicy. Aby uczestnicy miesięcznicy mogli przejść, policja przenosiła siłą siedzących protestujących. Wśród protestujących ważną rolę odgrywał znany działacz „Solidarności” Władysław Frasyniuk.

Jak oceniasz zachowanie Władysława Frasyniuka?

View Results

Loading ... Loading ...

Oprócz przemówienia dołączył on do protestujących. Kiedy interweniowała policja został również wyniesiony. Jak informuje tvn.warszawa rzecznik policji poinformował, że: „Siedem osób będzie miało prawdopodobnie przedstawione zarzuty związane z zakłócaniem aktu religijnego, a Władysław Frasyniuk będzie odpowiadał za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta. Ma to związek z popychaniem policjanta, który w stosunku do tego mężczyzny podejmował czynności”.

ZACHĘCAMY DO DODAWANIA WASZYCH KOMENTARZY PONIŻEJ.

Przeczytaj również:


Ważne! Kliknij na poniższą ikonę i udostępnij ten artykuł znajomym!