Czy Kijowski powinien opuścić KOD? GŁOSOWANIE

fot. youtube
Ważne! Kliknij na poniższą ikonę i udostępnij ten artykuł znajomym!

Na początku stycznia 2017 r. Polskę obiegła informacja o tym, że lider Komitetu Obrony Demokracji wystawiał faktury za swoje usługi na rzecz KOD-u. Pojawiły się głosy nawet o tym, że pobrane pieniądze na fakturach były wysokie jak za wykonane usługi. Z drugiej strony pojawiają się głosy mówiące  o tym, że Kijowskiemu należy się finansowa zapłata za tak duże zaangażowanie w działalność Komitetu.

Jest to przede wszystkim ogromny wizerunkowy problem dla Komitetu Obrony Demokracji. Warto jednak zauważyć, że Mateusz Kijowski jest inicjatorem całego ruchu. To on krótko po wygranych przez PiS wyborach parlamentarnych i konflikcie w sprawie sędziów do Trybunału Konstytucyjnego założył grupę na facebooku, która w krótkim czasie zgromadziła dziesiątki tysięcy osób wyrażających sprzeciw wobec działań rządzącej partii. Czy w takim razie błąd jaki popełnił dyskwalifikuje go z KOD-u? A może jest to tylko wpadka, którą należy wybaczyć? Jakie jest wasze zdanie?

Czy Kijowski powinien opuścić KOD?

View Results

Loading ... Loading ...

Zapraszamy do wyrażenia waszych opinii w naszej sondzie, a przede wszystkim w komentarzach pod teksem. Zachęcamy do dyskusji.

Przeczytaj również:


Ważne! Kliknij na poniższą ikonę i udostępnij ten artykuł znajomym!