Grzegorz Braun i prorocze słowa o polskim Majdanie?!?! VIDEO

Ważne! Kliknij na poniższą ikonę i udostępnij ten artykuł znajomym!

Niektórzy w związku z protestami pod Sejmem wręcz z nadzieją mówią o polskim Majdanie. Przeciwni rządowi Prawa i Sprawiedliwości dziennikarze, politycy i celebryci, a także zwolennicy KOD-u zacierają ręce. Robią to z nadzieją, że protesty, które rozpoczęto w piątek rozwiną się na cały kraj i zmuszą polski rząd pod wodzą polityków Prawa i Sprawiedliwości do poddania się, a najlepiej do dymisji. Wtedy to w kraju znów będzie tak jak być powinno, czyli rządzić będzie odpowiednia i jedynie słuszna opcja liberalno-lewicowa. W Polsce elity III RP właśnie takie mają poglądy, a władza konserwatywnego PIS-u o odmiennej wizji państwa jest dla nich nie do zaakceptowania, a nawet jest zagrożeniem.

Jak widzieliśmy przeciwnicy rządu PiS skorzystali z pierwszej nadarzającej się okazji do protestów już wkrótce po wyborach w związku zamieszaniem ws. sędziów Trybunału Konstytucyjnego. KOD i reszta przez kolejne miesiące wyczekują na każdą okazję do protestów i tworzenia atmosfery zagrożenia. Grzegorz Braun – znany prawicowy publicysta, komentator wypowiedział już w 2014 roku słowa, które dziś mogą zabrzmieć w bardziej zrozumiały sposób.

Przemówienie to wygłosił podczas protestów związanych z zaskakującym wynikiem wyborów samorządowych w listopadzie 2014 roku i podejrzeniami o fałszowanie głosowania. Zobaczcie co wtedy mówił:

Przeczytaj również:


Ważne! Kliknij na poniższą ikonę i udostępnij ten artykuł znajomym!